Nejnovější recenze ze sekce Kytary

Castelo Flamenco

Castelo Flamenco

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. listopadu 2023

(naposledy upraveno 26. listopadu 2023)

Zakoupeno v Allegro.cz

• Funkční za tu cenu super pro dítě
Henry`s Instruments ST-1

Henry`s Instruments ST-1

Ověřený zákazník MUSIC CITY Chorche

Přidáno: 16. listopadu 2023

Zakoupeno v MUSIC CITY

Provedení je super. Krk je úžasný.

Nashville GSA-60

Nashville GSA-60

Ověřený zákazník Augustinus Ověřený zákazník

Přidáno: 15. listopadu 2023

Zakoupeno v Augustinus

výborný nástroj pro běžné hraní po hospodách a při ohni ..budu doporučovat !!!

Furch Violet D-SM

Sigma Guitars DM-ST-MF

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

• Jsem začátečník s velkou rukou a silnými prsty a po vyzkoušení klasického úzkého krku jsem vyzkoušel tento široký (48mm nultý pražec) a je to opravdu znát. Doporučuji - jako amatér začátečník
  • Kytara je kvalitně zpracovaná, má krásný sytý zvuk (ocenili i zkušenější hráči na kytaru)
IBANEZ RG 350DXZ

IBANEZ RG 350DXZ

Ověřený zákazník MUZIKER.cz TomRossi

Přidáno: 13. listopadu 2023

(naposledy upraveno 13. listopadu 2023)

• Lehounká kytara
  • Super design
  • Zámky strun
  • Subtilní krk
  • Ladění oktáv
  • Širší šroubky v rolnách

Doposud jsem hrával na LesPauly, ale protože už nejsem mladej hoch, tak poslední víkendové hraní jsem cítil za krkem ještě týden a nebylo to od headbangingu. Rozhodl jsem se tedy pro koupi této Ibanezy RG. Za tu chvíli co ji mám si už prošla i pódiovou premiérou a jsem spokojený. Po seřízení oktáv, což je mimochodem bez seřizovacího klíče na tremolu Edge-Zero II docela zdlouhavá a otravná záležitost, naladění a dotažení zámků strun kytara drží ladění jak hluchý dveře. Chce to opravdu si s prvním laděním po výměně strun dát práci. Naladit, zahýbat tremolem, naladit, zase tremolo a tak dál dokud se ladění neustálí. Nevýhodou je zmiňované ladění oktáv. Bez klíče je to fakt otrava a na tento model kobylky není klíč nikde k mání a běžně dostupné pro Floyd Rose NEJDOU POUŽÍT. Nakonec jsem sehnal RED BISHOP ACCU-LOCATOR EZ2 (RBIA3). Další zanedbatelnou nevýhodou jsou širší šrouby v rolnách. Chtěl jsem vyměnit rolny za zámky Razzor a buď standardně dodaný šroubek šroubek v kytaře plaval, nebo se u širšího nepodařilo jeho hlavu zašroubovat dostatečně hluboko na to, aby se dal připevnit pás. Původní šrouby s půlkulatou hlavou nešly použít, protože pak nešel pás nacvaknout. Vyřešeno delším šroubem se zápustnou hlavou. Celkové hodnocení: Naprostá spokojenost

Oscar Schmidt OG1TBL-A-U

Oscar Schmidt OG1TBL-A-U

Ověřený zákazník Kytary.cz Žofrák

Přidáno: 8. listopadu 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

Krásný nástroj za výbornou cenu

Gilmour ANTIQUE EW48

Gilmour ANTIQUE EW48

Ověřený zákazník Hudebni-dum.cz Standa H.

Přidáno: 8. listopadu 2023

Zakoupeno v Hudebni-dum.cz

• Krásný vzhled, zvuk a nultý pražec 48 mm
Gretsch G9520E Gin Rickey

Gretsch G9520E Gin Rickey

Přidáno: 7. listopadu 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Úzký krk, malé tělo a dobrý snímač bez zbytečné elektroniky...
Fender Squier Paranormal

Fender Squier Paranormal

Přidáno: 7. listopadu 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Kvalitní nástroj s variabilním zvukem.

Pasadena STB 150

Pasadena STB 150

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Tomasino

Přidáno: 5. listopadu 2023

(naposledy upraveno 5. listopadu 2023)

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Za tu cenu 2 700,- je to výborná basa, kvalitně zpracovaná, krk těsně přiléhá k tělu, takže nepůsobí lacině. Řekl bych že pokud hledáte takovou akorát basu na začátek, nebo za málo peněz, je toto ta správná volba. Je to opravdový hudební nástroj který není udělán levně, ale přitom levný je.

Lanikai MA-EBU

Lanikai MA-EBU

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

Při hledání cestovní náhrady za kontrabas a dospělou baskytaru jsem vyzkoušel několik basových ukulelí a toto je kousek, který mě nadchnul. Není to hračka, skutečně funguje, a zvuk je už od basového E vyvážený. Akustický výkon je tak na domácí cvičení, při hraní s akustickou kytarou či houslemi je už zvuk slabý. Ale od toho je tam snímač (základní model Fishman, ale hraje skvěle). Trochu nešťastné je ale to, že struny, použité výrobcem, se už nedají sehnat a bude potřeba trochu experimentovat a hledat, až nastane čas na výměnu.

Jackson X Series Soloist SL3X

Jackson X Series Soloist SL3X

Ověřený zákazník MUZIKER.cz marq

Přidáno: 3. listopadu 2023

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• průchozí krk, dobré snímače, provedení, povedený nástroj
  • dobré akustické vlastnosti už při prvním zkoušení na sucho.
  • lehká a dobrá kytara

Jako mnohaletý Gibsoňák i Fenderák, mne překvapilo, jak tato kytara dobře a silně zní na sucho. Vybral jsem si ji pro poznání jiného typu kytary a musím ji celkově pochválit. Prvně jsem snížil nastavenou výšku strun vůči krku, byla dost nad zvyklosti. Ale dál to nebylo tak jednoduché.Tremolo Floyd Rose Special se musí patřičně znova vyštelovat. Chchtělo to hodně trpělivosti a čas, aby to bylo v rovině. Oktávy daly také dost trpělivosti a zkoušení a zkoušení. To není štelování jak na jiných kobylkách se závitovým kamenem. Ale dá se to zvládnout. Jinak je to dobrý nástroj, snímače dobré a silné - hlavně u kobylky. Za tyto peníze fakt dobře znějící nástroj s dlouhým sustainem. Fakt chválím.

Taylor Academy 20e

Taylor Academy 20e

Ověřený zákazník Kytary.cz Pavel

Přidáno: 31. října 2023

Zakoupeno v Kytary.cz

Krásně zpracovaná a kvalitní kytara. Na první pohled o něco menší než některé "dospělé" kytary, ale na zvuku nikterak neubírá. Je dobře ovladatelná, přepravovatelná a lehká. Líbila se mi designová střídmost, která dala v této cenové relaci větší prostor pro kvalitu. Doporučoval bych tuto kytaru jak pro pokročilé hráče kteří s nástrojem často cestují, tak pro začátečníky kteří chtějí investovat už do něčeho lepšího. Oceňuji i elektroniku pro připojení k aparatuře s integrovanou ladičkou.

Takamine GD20 Natural Satin

Takamine GD20 Natural Satin

Přidáno: 31. října 2023

• Slušná
Cort Earth 70

Cort Earth 70

Ověřený zákazník HUML MUSIC Honza B.

Přidáno: 30. října 2023

(naposledy upraveno 30. října 2023)

Zakoupeno v HUML MUSIC

Poměr cena/výkon za polomasiv je velmi dobrá.

Ashton SPCG 34 Pack

Ashton SPCG 34 Pack

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 29. října 2023

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• je růžová

• ergonomie
  • zvuk
  • variabilita
  • snimace
  • Do roka bylo nutne vymenit laciny cinsky prepinac aktiv/pasiv za gotoh
  • Na hojne vyuzivane strune E se zacal propadat kobylkovy kamen. Zavity neudrzi strunu ani po dobu 1 skladby
  • po vyreseni problemu se strunou E se po 2 mesicich objevil stejny problem na dalsi strune - A
  • primarnim nastrojem se stala baskytara 1/5 hodnoty. Nezni tak dobre, ale funguje a da se pouzit na zive hrani

Byl jsem z nastroje nadseny, dokud se nezacaly projevovat problemy. Musel jsem se vratit ke spolehlivemu nastroji z Indonesie za 1/5 ceny, ktery normalne funguje a da se s nim vystupovat.

Stagg C440 M NAT

Stagg C440 M NAT

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. října 2023

(naposledy upraveno 25. října 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Nelze naladit, respektive se rozladí v průběhu pár vteřin hraní!!!

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25